Sklepy internetowe

Nie tylko zakładamy i konfigurujemy sklepy ale działamy kompleksowo i zawsze podchodzimy indywidualnie do każdego klienta. Współpraca z nami to otwarcie się na nieskończone możliwości sektora e-commerce.

Co możemy ci zaoferować?

Analiza i indywidualne dopasowanie oferty

Na wstępie wykonamy kompleksową analizę Twojego biznesu. Zwrócimy uwagę na jego mocne strony i elementy wymagające poprawy oraz przeanalizujemy działania Twojej konkurencji. Na koniec przedstawimy Ci indywidualnie przygotowaną ofertę.

Dedykowany projekt graficzny

Chcesz, żeby Twój sklep internetowy czymś się wyróżniał i był lepszy niż konkurencyjne sklepy? Przygotujemy dla Ciebie dedykowany projekt graficzny, a oparty na nim sklep będzie nowoczesny, funkcjonalny, ładny i skuteczny.

strategia marketingowa

Otrzymasz od nas strategię marketingową uwzględniającą wszelkie zmienne, zakładającą rozwój i wyprzedzanie działań konkurencji. Następnie będziemy ją realizować, budując Twoją pozycję w Internecie oraz renomę i rozpoznawalność Twojej marki.

Kompleksowe prace programistyczne

Wykorzystamy nasze zaplecze programistyczne oraz sztab testerów, by Twój sklep był nie tylko dobrze wykonany ale też zoptymalizowany technicznie i skalowalny, co zapewni Ci swobodny rozwój.

Przeniesienie danych

Jeśli będziesz przenosił sklep z dedykowanych platform na PrestaShop, zadbamy o migrację danych, dzięki czemu nie stracisz swojej renomy w sieci oraz wysokich pozycji w Google. Cały proces nie wpłynie też na zarządzanie asortymentem w Twoim sklepie.

Optymalizacja sklepu pod SEO

Pracując nad Twoim sklepem zadbamy o dobrą optymalizację pod SEO. Dzięki temu będziemy mogli rozpocząć działania pozycjonerskie. W ten sposób pozyskasz nowych klientów, a w perspektywie długofalowej - zbudujesz przewagę nad konkurencją.

Jaki sklep wybrać?

Prestashop

PrestaShop to bardzo rozbudowane oprogramowanie do obsługi sklepu internetowego, którego nie musisz się bać! Korzystając z naszych usług otrzymasz w pełni skonfigurowany sklep, który dopasujemy do Twoich potrzeb, Twojego asortymentu, Twoich oczekiwań. Pracujemy na  Preście od lat, nie ma ona dla nas żadnych tajemnic i dzięki temu skonfigurujemy Twój sklep w taki sposób, by był wygodny w codziennej obsłudze, prosty i zwyczajnie intuicyjny. 

Woocommerce

WooCommerce to oprogramowanie dla sklepów internetowych współdziałające z platformą WordPress. Pozwala tworzyć witryny e-commerce w pełni przystosowane do wymagań Google i urządzeń mobilnych. System zapewnia łatwe i intuicyjne zarządzanie panelem administracyjnym, dzięki czemu cieszy się niesłabnącą popularnością na całym świecie.

Jak działamy?

Omówienie ogólnego zarysu projektu i wstępna wycena

Rozpoczęcie projektu od momentu uzyskania materiałów do projektu

Ustalenie szczegółów projektu i końcowa wycena

Ukończenie projektu i rozliczenie

Najszczęściej zadawane pytania

Gwarancji udzielamy na okres 12 miesięcy

Wykryte błędy w sklepie można zgłaszać 24/7. Poprawa usterek następuje w ciągu 24 godzin.

Gwarancja obejmuje istniejące funkcjonalności – wdrożenie dodatkowych funkcji traktowane jest jako osobne zlecenie.

Jest przewidziana płatność w ratach za wykonanie sklepu.

Nie, jeśli Państwo nie posiadają jeszcze serwera, domeny można takie usługi u nas wykupić.

Wszystko zależy co ma zawierać dany sklep internetowy. Prosty sklep może powstać w ciągu 10 dni, bardziej złożony 90 dni i więcej.

Wyślij zapytanie

Odpowiedź otrzymasz w ciągu 24 godzin

Napisz do nasDane kontaktowe

ul. Grabska 11, 32-005 Niepołomice

12 385 89 84

799 051 798

kontakt@bloomdev.pl