Sklepy internetowe PWA

Jeśli chcesz żeby Twój sklep zaczął działać jak aplikacja mobilna to dobrze trafiłeś!

Co zyskasz dzięki sklepie opartym na PWA?

Szybkie ładowanie

Szybkie ładowanie strony i interfejs który robi wrażenie jak gdyby korzystało się z natywnej aplikacji.

Tryb offline

Dostępność strony częściowo w trybie offline – klienci poza zasięgiem Internetu będą mogli przeglądać ostatnio załadowane treści.

Skrót na pulpicie

Ułatwiony dostęp do sklepu dla klientów, dzięki skrótowi na pulpicie swojego urządzenia.

Powiadomienia push

Powiadomienia push o statusie zamówienia, promocjach, wiadomości od sprzedawcy i wiele innych.

Czym jest PWA?

PWA (ang. progressive web application) to strona internetowa, która działa i wygląda jak aplikacja. Do jej włączenia wystarczy przeglądarka internetowa, można również dodać skrót do niej na ekranie smartfona lub komputera. Działanie PWA sprawia, że otrzymujesz komunikaty na swoim urządzeniu zupełnie jak w standardowej aplikacji a dzięki temu cieszą się większą konwersją, niż standardowe sklepy internetowe.

Twój sklep w PWA

Budujemy dedykowane sklepy w oparciu o dowolną technologię w tym o PWA. Sklepy tworzymy zarówno od zera, jak i na bazie Twojego e-commerce’u. Jeżeli zależy Ci na czasie, to możemy stworzyć Twój własny sklep w oparciu o gotową platformę na Prestashop lub innym e-commerce’owym silnikiem.

Najszczęściej zadawane pytania

Zbudowanie aplikacji PWA jest znacznie tańsze, niż budowa od podstaw aplikacji natywnej. Sklep oparty na PWA może być łatwo i szybko aktualizowany, a także nie potrzebuje osobnej wersji dla systemu iOS i Androida. W związku z tym sklepu PWA nie trzeba pobierać i instalować, a wystarczy wejść do niego przez przeglądarkę internetową. Minusem sklepu PWA jest węższy wachlarz funkcji, niż aplikacja natywna, m.in. nie pozwala na definiowanie własnych gestów do obsługi aplikacji.

Stworzenie sklepu opartego na PWA jest tylko nieco droższa, niż stworzenie tradycyjnego sklepu internetowego, natomiast pozwala na użytkowanie porównywalne z korzystaniem z aplikacji natywnej – bez konieczności ponoszenia znacznych kosztów jej tworzenia.

Tak, możemy stworzyć Twój sklep oparty na PWA na bazie sklepu stworzonego w oparciu o większość technologii open-source lub dedykowanego sklepu, jeśli tylko udostępnia on odpowiednie API. Aby sprawdzić, czy Twój e-commerce jest takim sklepem, napisz do nas.

Tak, można pozycjonować aplikacje PWA czego nie można zrobić z aplikacją mobilną.

Wyślij zapytanie

Odpowiedź otrzymasz w ciągu 24 godzin

Napisz do nasDane kontaktowe

ul. Grabska 11, 32-005 Niepołomice

12 385 89 84

799 051 798

kontakt@bloomdev.pl