Czym jest adwords

 Twoja firma może być w zasięgu ręki Twoich klientów. Dzięki systemowi  reklamy Google Adwords(Ads) , który pozwala na uzyskanie ogromnego zasięgu i umożliwia dotarcie do dużo większej ilości potencjalnych klientów. Adwords pozwala precyzyjnie kierować reklamę co oznacza, że masz wpływ gdzie i kiedy Twoja reklama będzie wyświetlana. Google Ads umożliwia natychmiastowy start kampanii, która może być również akcją promocyjną lub ofertą sezonową. Dzięki linkom sponsorowanym można łatwo wygenerować odpowiedni dla nas ruch na stronie. 

Gdzie dotrzemy?

Z reklamami Google Adwards spotykamy się codziennie podczas serfowania po internecie.Prezentacja linków sponsorowanych przez wyszukiwarkę Google™ odbywa się na dwa sposoby - nad standardowymi wynikami wyszukiwania oraz, w przypadku wyjątkowo popularnych fraz, pod standardowymi wynikami wyszukiwania. Miejsce, w którym wyświetlane będą linki zależne jest od budżetu przeznaczonego na kampanię reklamową. Ten system reklamy pozwala na emisję reklam tekstowych, graficznych oraz video zamieszczanych na YouTube. Dzięki tej ostatniej formie docieramy do ogromnej grupy użytkowników serwisu stosunkowo niskim kosztem. Inna formą są kampanie Google Sponsored Promotion.Oznacza to reklamę skierowana do użytkowników poczty Gmail, może być wysyłana w formie newssellera lub wyświetlana w górnej części skrzynki pocztowej.

Dotrzemy do:

Youtube

Poczta Gmail

Wyszukiwania Google

Strony partnerskie

Rozliczanie kampanii

Opłata w kampanii pobierana jest za kliknięcie na reklamę a nie za samo wyświetlenie reklamy, co pozwala racjonalnie monitorować budżet kampanii i mieć nad nią pełną kontrolę. 

Monitorowanie kampanii

Aby kampania odniosła sukces, samo jej skonfigurowanie nie wystarczy. Na bieżąco trzeba aktualizować bazę fraz kluczowych, wykluczających, dopasowanie reklamy i wiele innych ustawień. Dodatkowo każdą prowadzona kampanie należy zintegrować z kontem Google Analystics co umożliwia stałe monitorowanie działania kampanii i wprowadzanie modyfikacji w celu osiągania jak najlepszych wyników.  

Zalety Google Ads

 Odpowiednio użyte są idealną formą reklamy wspierającej inne działania reklamowe w sieci.

Decydujesz jak długo

Kampania może trwać 1 tydzień lub wiele miesięcy

Precyzja działania

Możemy wybrać docelową grupę odbiorców

Decydujesz jaki budżet

Kampania może mieć budżet taki jaki sami ustalimy

Błyskawiczne efekty

Stworzenie i włączenie kampanii trwa do 24 godzin

Wyślij zapytanie

Odpowiedź otrzymasz w ciągu 24 godzin

Napisz do nasDane kontaktowe

ul. Grabska 11, 32-005 Niepołomice

12 385 89 84

799 051 798

kontakt@bloomdev.pl